Zastępstwo lub wynajem księgowego

Zastępstwo lub wynajem księgowego

Zastępstwo lub wynajem księgowego

Usługę zastępstwa lub wynajmu księgowego Nominus kieruje do firm, w których wystąpiła potrzeba zachowania ciągłości pracy działów księgowych z powodu absencji ich pracowników. Nasi klienci korzystają również z usługi outsourcingu, polegającej na wynajmie księgowych, którzy swoje obowiązki wykonują w siedzibach ich firm.

System wsparcia Nominus

Znajomość jednostki klienta oraz jego systemu wsparcia księgowania poprawia bezpieczeństwo jej funkcjonowania. Korzystając z usługi outsourcingu księgowego, nasi klienci nie muszą martwić się o ciągłość i rzetelność prowadzenia ksiąg. Odpowiedzialność spoczywa na Nominus.

Delegując kompetencje księgowo-kadrowe na zewnątrz, kadra zarządzająca znajduje więcej czasu na czynności związane z rozwojem firmy. W naszej usłudze udostępniamy klientom instrumenty kontrolingu. Zarządzający, z każdego miejsca na świecie są w stanie kontrolować pracę księgowych Nominus.

System pozwala również podejmować kluczowe decyzje w oparciu o dane. Służy do tworzenia czytelnych raportów, prognoz, statystyk, rentowności i wielu innych wizualizacji dosłownie w kilka sekund. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu metody drag and drop na tabletach lub komputerach kadry zarządzającej.

Wynajem lub zastępstwo księgowego z Nominus

Sytuacja awaryjna
to doskonałe rozwiązanie dla firm, dla których konieczne jest zachowanie ciągłości działań księgowej.
Outsourcing księgowego
istnieje możliwość wynajęcia księgowej, która przejmie dotychczasowe obowiązki po poprzednim pracowniku.
Przejęcie odpowiedzialności
Nominus przejmie czas i odpowiedzialność za prowadzenie ksiąg z kadry zarządzającej w Twojej firmie.